.


Náhodné fotoPROVOZNÍ DOBA OD  1.1.2020 DO ODVOLÁNÍ ZAVŘENO

Provozní doba se řídí aktualní informací na úvodní stránce v okně

"Pozor nepřehlédněte - Aktuální informační okénko pro návštěvníky Našeho můzea"

 

Provozní řád

Vstupné: Dobrovolné.

Prohlídka přednostně po telefonické "+420 773580187" nebo e-mailové "vlacky.vrcen.15@seznam.cz" rezervaci a následném potvrzení rezervace.

Expozice je pro všechny věkové kategorie, jednotlivce i skupiny a je možno přijet i na kolech, zde je možná úschova ve dvoře!

Možnost i školních naučných výletů!

Max. počet na 1 prohlídku je 10 - 12 dospělých osob z prostorových důvodů, ale expozice je především zaměřena na rodinné výlety či menší skupiny.

Větší počet jsme schopni odbavit rozdělením na 2 a více skupin dle přání.

Je možné si objednat prohlídku buď jen historie železnice s výkladem, nebo jen modelové železnice i zde je vždy základní výklad k expozici.

Přijedete-li dříve, nebo naopak později, můžete bez obav zazvonit, pokud budeme doma je možná prohlídka i mimo otevírací dobu.

Pro turisty zde máme připraveny zvláštní příležitostní razítka do deníků!

Opět nabízíme možnost cca 2 hodinového kurzu základů železničního modelářství, jako např. výroba stromečků, posypů, stavby kolejišť a ukázky různých modelářských technik - možno po celý rok, jen je třeba tuto nabídku předem tel. zamluvit -cca 2 dny předem! I tato nabídka platí jak pro jednotlivce, tak i pro rodiny či menší skupiny.

Přesné aktuální informace naleznete vždy na hlavní straně v rychlém informačním okénku.

Je možnost u starších dětí vyzkoušet si řízení vlaků v kolejišti a podobně, či si vyzkoušet práci pokladní , výpravčí, nebo průvodčí již ze starší doby.

Každý návštěvník si může odnése opět zvláštní jízdenku z naší expozice.

Fotografování či natáčení videa je dovoleno jen po předchozí domluvě.

Vyhrazujeme si právo nevpustit na prohlídku osoby jevící silné známky nachlazení, či osoby jevící známky opilosti, znečistění apod.

Berte prosím ohled i na nás a ostatní návštěvníky!!

Doporučujeme telefonickou domluvu prohlídky

 

Změna provozní doby a provozního řádu vyhrazena.

 

                        

Po ukončení prohlídky budou případní zájemci odkázáni na další možnosti a zajímavosti v naší obci i v okolí, jako např. je možné navštívit chov nutrií v Tojicích, muzeum veteránů v Nepomuku, městské galerie v Nepomuku a samozřejmě je možnost občerstvení buď přímo v obci Vrčeň v hostinci na Faře, nebo v hotelu Zelený strom-restaurant Švejk v Nepomuku a zde je i možnost případného ubytování.

 


Překladač

Telefon


Aktuality


Odkazy


 Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat